World Without End
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Katovna - Rowan Chevalier

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Aliénor Beaux

Aliénor Beaux


Posts : 164
Join date : 29. 06. 19

Katovna - Rowan Chevalier - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katovna - Rowan Chevalier   Katovna - Rowan Chevalier - Stránka 2 EmptySun Jul 28, 2019 10:16 am

Protočí očima a těžce si povzdechne. Zadívá se na něj a div by si nepoklepala prstem na čelo, kdyby si nemyslela, že už by to bylo moc. "Myslím mimo vaše povolání," podotkne, "samozřejmě." Začne si kousat ret a lehce přikývne. Samozřejmě, že by se to chtěla naučit. Nemá nejmenší tušení, k čemu by jí to bylo, ale už jenom pro ten pohled lidí, kdyby to zjistili, by ta námaha stála za to. Ale nechce tím zatěžovat jeho. Okrádat ho o čas pro něco, co možná ani pořádně nevyužije. "Nechám si to projít hlavou a když tak se stavím." uzavře to s lehkým úsměve.
Ten se však v následující chvíli poněkud rozšíří a následuje ho mírně pokrčení rameny. "Moc se nescházím s lidmi jako jste vy." podotkne pobaveně a přešlápne na místě, když se vzdálí. No vodu se podívá poněkud udiveně. Nakonec si ji však vezme s tichým "No co už," začne pít tu. Ví, že by už víc neměla je ráda, že s ní souhlasí a sám to zastavuje. Pobaveně se uculí. "Dopijte si tenhle a já přijdu, až budete otevírat nový. Přeci si jich kvůli mně nerozděláte několik. A s tou hlavou bych si nedělala starosti." mávne nad tím rukou. Dopije vodu a číši odloží na stůl. Stále se vesele culící zhoupne na špíčkách a spojí ruce za zády, než jí úsměv malinko pohasne. "Měla bych pomalu jít, nebo se začnou po mně shánět." povzdechne si a omluvně se na Rowena zadívá.
Návrat nahoru Goto down
Rowen Chevalier

Rowen Chevalier


Posts : 29
Join date : 01. 07. 19

Katovna - Rowan Chevalier - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katovna - Rowan Chevalier   Katovna - Rowan Chevalier - Stránka 2 EmptyMon Jul 29, 2019 4:30 pm

Překvapila by mě, kdyby se nějak pravidelněji scházela s katy ze širokého okolí, už možná proto že kolem jich nejspíš moc nebylo a taky kvůli tomu jak nevinná duše byla Aliénor. Byl to člověk, který se držel v komfortní zóně toho, že si jí málo kdo všiml a mohla tak proplouvat životem jiných bez komplikací. ale byl jsem rád, že se aspoň se mnou na chvilku dokázala uvolnit a dokonce i usmát. Teď jsem si byl jistý, že byť nezapomene na otřesný zážitek z popravy, tak stejně v její hlavě převáží image mě jako člověka, raději než mě jako kata. Dobře, budu vás očekávat, snad ten příští soudek bude lepší. Přikývl jsem, byť to řešila vodou, která za normálních okolností nemsela být úplně zdravá, ale vždycky se to dalo vyřešit převařením nebo cínem, snad mi věřila, že jsem ji nehodlal otrávit. Doprovodím vás. Navrhnu ji rovnou, když se chce vydat domů. Je tu spoustu cizích lidí a nikdy nevíte na koho v noci jako žena můžete narazit. Čímž jsem samozřejmě nechtěl říct, že by se nedokázala bránit, ale takhle to bylo prostě bezpečnější. Musel jsem se přece aspoň trošku projevit jeko gentleman, který nenechá dívku bloudit bezradně nocí, a ještě k tomu ovíněnou. Stačilo si tedy říct a doprovodil jsem ji lehce diskrétně až před její dveře, ideálně ještě za noci, abychom nepodporovali pomluvy, že se snad tahá s katem.
Návrat nahoru Goto down
 
Katovna - Rowan Chevalier
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Komnaty Lorette de Chevalièr - Château de Chambord

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
World Without End :: Ubytování postav-
Přejdi na: